Lush

Время работы: 10:00-22:00 Телефон: +38 048 705-78-63 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Косметика

LUSH – культовий інноваційний бренд свіжої косметики ручної роботи з Великої Британії, відомий своїми потужними етичними принципами та жагою змінити світ на краще, чекає на Вас у нашому ТРЦ “City Center” на першому поверсі!
Започаткований як сімейний бізнес в 1995 році у англійському місті Пул на узбережжі Ла-Маншу, на сьогодні цей бренд вже встиг стати світовою легендою та має більш ніж 950 магазинів у близько 50-ти країнах світу.
Вільні від жорстокості тестування на тваринах, абсолютно всі засоби LUSH – вегетаріанські та більш ніж 85% продуктів підходять для веганів. Компанія є новатором в пакуванні – вона надає перевагу створенню «оголених» продуктів. Більш ніж половина засобів LUSH створюються у твердому вигляді – піни, тверді шампуні, тверді гелі, кондиціонери для тіла, олії для тіла та інші. Там, де не обійтися без пакування, використовується перероблений пластик, який можна здати на подальшу переробку.
Та найголовніше, це – свіжість! Креативні творці бренду LUSH впевнені, що всі інгредієнти для продуктів – дорогоцінні ефірні та рослинні олії, пюре, соки та екстракти фруктів, ягід та овочів тощо – мають бути використаними на піку своєї свіжості та наповненості вітамінами. За цієї причини, всі засоби LUSH мають невеликий термін зберігання – а деякі з них рекомендовано зберігати в холодильнику, як свіжу їжу.

Завітайте до легендарного магазину LUSH та віднайдіть цілющу ароматну насолоду, вільну від жорстокості, для кожної клітинки свого тіла, від п’яточок до маківки голови.


Бренды: Lush


Смотрите также: KOCOS, БиоРоза, USUPSO, DUSHKA, NYX,

ФотографииОбратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.