INTERTOP

Время работы: 10:00-22:00 Выходные: без выходных Телефон: + 38 048 705-78-27 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Початок шляху
 
У 1994 році в Києві відкрився перший магазин мережі "INTERTOP". І з цього моменту почалася нова ера в роздрібній торгівлі взуттям - ЕРА "INTERTOP". 
З самого початку мережа створювалася, як магазини якісного та комфортного взуття від відомих світових брендів для всієї родини.
 
Лідер ринку
 
Сьогодні "INTERTOP" залишається безумовним лідером ринку. Мережа включає більше 80 магазинів в Україні та Казахстані, в яких представлена продукція "Есco", "Geox", "Clarks",
"Skechers", "Timberland", "Braska", "Armani Jeans", "Hugo Boss", "Lacoste", "Tommy Hilfiger" та інших провідних світових брендів.
 
Найширший асортимент
 
Сьогодні асортимент мережі магазинів "INTERTOP" включає жіночі, чоловічі, а також дитячі колекції більше 50 відомих брендів з багатьох країн світу.
 
Створюйте свій образ разом з "INTERTOP" 
 
"INTERTOP" постійно працює над тим, щоб максимально відповідати тенденціям ринку, надаючи клієнтам можливість не тільки купивати якісне взуття, одяг і аксесуари, а також створювати свій образ, стиль, підкреслювати свою індивідуальність і при цьому отримувати приємні враження від покупок.
 
Творчі колаборації
 
"INTERTOP" - перша українська компанія в сфері роздрібної торгівлі, яка випустила ексклюзивні колекції взуття, сумок і аксесуарів для бренду "Braska" у співпраці
з провідними українськими дизайнерами: POUSTOVIT, KAMENSKAKONONOVA (LAKE), BEVZA. Тим самим компанія "INTERTOP" зробила свій внесок у розвиток української моди.
 
Соціальна відповідальність
 
Компанія "INTERTOP" є організатором соціального проекту "Я за чисте життя!", в рамках якого проводиться озеленення міст України.
 

Бренды: Armani Jeans, Braska, Clarks, Есco, Geox, Hugo Boss, Lacoste, Skechers, Timberland, Tommy HilfigerОбратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.