TOUS

Время работы: 10:00 - 22:00 Выходные: без выходных Телефон: (048)7053094 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Ювелирные изделия и часы

 

 

Через два роки нашій компанії виповниться 100 років, і я рада розказати вам про корпоративну культуру TOUS, викладену у місії компанії, якої слід дотримуватися по всьому світу, а саме: пропонувати вишукані коштовності і аксесуари, що радують у кожен момент життя, бути захоплюючим брендом, який асоціюється з якістю, пристрастю і бажанням служити всім людям TOUS.

Всі разом ми виросли як компанія, розвиваючи свою корпоративну культуру, яка визначає те, чим ми є і як ми діємо, за рахунок адаптації до поточних викликів, посилення її і перетворення її на частину наших цінностей, і все це робиться з надзвичайною пристрастю для досягнення нашої спільної мети.

Ми в TOUS – це «творчість», тому що ми достатньо рішучі для створення відмінних речей завдяки нашій гнучкості, сміливості і якості. Ми – це «зобов’язання», тому що ми здійснюємо свої мрії на своїх власних умовах, завжди дотримуючись слова, показуючи піклування про наших працівників і виконуючи спільний проект разом. Ми – це «командна робота», тому що це спільна справа, в якій індивідуальний талант постійно переслідує командні цілі на основі якісних робочих зв’язків. Наша компанія працює більш як у 50 країнах, тому ми також – це «глобальність», тому що ми підлаштовуємо свої ділові рішення до розуміння нами розмаїття, що нас оточує. І останнє, не менш важливе, ми – це «уважне ставлення до наших клієнтів», тому що ми працюємо разом в устремлінні зробити все правильно, щоб перевершити очікування наших клієнтів, пропонуючи їм якість, якої вони заслуговують, і дослухаючись до них.

Зараз в TOUS працює більше 4000 осіб, і ми переконані, що, працюючи разом, ми станемо найбільш бажаним і успішним брендом доступних ювелірних виробів у світі, налаштованим на створення додаткової вартості для своїх покупців, партнерів і суспільства у цілому, до чого ми щоденно докладаємо зусиль.

 Смотрите также: AURUM, Золотая долина, SOVA, PANDORA, Укрзолото,


Обратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.