VOVK | City Center Одесса - сеть торгово-развлекательных комплексов в Одессе


VOVK

Время работы: 10:00 - 22:00 Выходные: без выходных Телефон: +38 (048) 771-77- 47 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Женская одежда

"VOVK" - це бренд жіночого одягу, народжений в Україні. Ми створюємо найяскравіші сукні для українських красунь та всього світу. Вишуканий одяг для вечірок і побачень, для комфортної роботи в офісі, та для прогулянок. Якщо ви цінуєте стиль і витонченість - наш одяг для вас!
 
Бренд "VOVK" випустив колекцію одягу для маленьких дівчаток, яка за фасоном ідентична нарядам їх матусь та має назву "Family look".
 
Одяг «сайз плюс» одна з наших улюблених категорій. Адже ми творимо дива! Ми кращі в своїй справі, тому, що ми дбаємо про вас!
Цього року вперше побачила світ колекція брендового взуття "VOVK".
 
"VOVK" є заслуженим переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2016» та «Вибір року 2017», а також переможцями конкурсу "Бренд року 2018". 
Володар "Золотого символу якості національних товарів та послуг" і нагороди всеукраїнського національного проекту "Українська народна премія 2017".
 
Весь асортимент бренду представлений в інтернет-магазині. Також 28 студій одягу з українською душею вже відкриті в 15 великих містах України, і це лише початок.
 
"VOVK" є українським брендом, але не зупиняється на українській аудиторії. Ми впевнено інтегруємо наш продукт на зарубіжний ринок, а позитивні відгуки і подяки від наших іноземних Клієнтів стимулюють прискорення експансії на міжнародний маркет та наш розвиток.
 
Ми зростаємо та рухаємося вперед, щоб дарувати вам настрій. Отже "VOVK" в черговий раз висловлює своє щиросердне зізнання.
Ви - наше натхнення!

Бренды: VOVK


Смотрите также: Pepe Jeans, G-STAR RAW, GIULIA, ЯГУАР, Mass Mart,

ФотографииОбратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.