Giovane Gentile

Телефон: 38 (048) 7004477 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Мода

Giovane Gentile (Джовані Джентіле) – італійський бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого одягу, взуття та аксесуарів. Також випускає панчішно-шкарпеткові вироби. Марка заснована в 1984 році.

На 2014 рік виробнича база Giovane Gentile розташована в Туреччині.
 

Лінії бренду:
Giovane Gentile. У лінії представлений одяг, виконаний в офіційно-діловому стилі. У колекції запропоновані також взуття та аксесуари.
Giovane G. Лінія включає в себе предмети одягу, витримані в напрямку smart-casual, sport-casual, business-casual, взуття та аксесуари. 

Марка Giovane Gentile зареєстрована в 1984 році молодими італійськими дизайнерами. У перші роки після заснування бренд почав випускати колекції чоловічого одягу, витримані в класичному стилі. Giovane Gentile пропонували светри, джемпери, костюми, сорочки, пальто і ін. Згодом компанія запустила лінії взуття, аксесуарів і панчішно-шкарпеткових виробів.Смотрите также: MONDO, ALL STARS, Pull Love, Gepur, Tommy Hilfiger,


Обратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.