Intersport

Телефон: +380503327170 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Спорт

INTERSPORT - швейцарська мережа мультибрендових спортивних магазинів, де спортсмени-професіонали та любителі активного способу життя зможуть придбати якісний одяг, взуття  та спортивне спорядження від більше ніж 30 світових спортивних брендів таких як: Nike, Puma, Reebok, Adidas, New Balance, Asics, Lacoste, Under Armour, Salomon та ін. Ключові категорії - це товари для бігу, фітнесу, футболу, звичайно повсягденний спортивний одяг та взуття. Але кожен прихильник спорту знайде для себе потрібний товар. Крім колекцій світових брендів, в спортивних магазинах INTERSPORT представлені нові для українського ринку спеціализовані спортивні торгові марки: Mckinley, Energetics, Firefly, Pro Touch. 
 
«Спорт для людей» – така філософія лежить в основі діяльності міжнародної корпорації INTERSPORT. Від початківців до спортсменів – спорт дає щось своє кожному. Немає значення, яким видом спорту ви займаєтесь – переваги активного і здорового способу життя актуальні для всіх, і ними варто лише насолоджуватись.
 
У INTERSPORT ми вважаємо, спорт доступний для всіх і для кожного. Щодня наші співробітники в усьому світі працюють, щоб мрія стала реальністю. Ми за авторитетну компетентність, за різноманітний спорт, за оригінальність і краще співвідношення ціна / якість — ми хочемо завжди пропонувати кращі продукти, професійні рекомендації та поради, що і буде найкращим доказом компетентності наших послуг."
также телефон для указания на сайте: +380503327170

 


Бренды: Mckinley, Energetics, Firefly, Pro Touch


Смотрите также: BONA, Under Armour, Фитнес-клуб Sport Life, Спортмастер, Nike,


Обратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.