FISSMAN

Тип:

Магазин

Категории:

Товары для дома

Компанія FISSMAN, заснована у 2009 році, зараз є визнаним лідером у виробництві посуду та аксесуарів для кухні.

 

Роздрібна мережа нашої компанії в Україні на сьогодні налічує вже понад 120 фірмових магазинів, а наш інтернет-магазин Fissman.ua здійснює доставлення замовлень по Україні й країнам-учасницям Митного союзу. 

 

Тільки оригінальна продукція. 

Наш сайт - єдине офіційне представництво марки FISSMAN в Україні. Це означає, що ймовірність фальсифікації абсолютно виключена. Ми пропонуємо тільки 100% справжні вироби. Унікальні наукові розробки, якісна сировина і неповторний дизайн - візьміть краще, що дає FISSMAN своєму покупцеві.

 

Кращі ціни. 

Минаючи посередників, ми гарантуємо оптимальне співвідношення якості, перевіреного часом, і вартості. Вся продукція, представлена на сторінках сайту, поставляється безпосередньо з заводів FISSMAN. Фактично, наші клієнти купують у виробника, не переплачуючи, а навпаки, економлячи.


Широкий асортимент. У нас є все, що може знадобитися вам на кухні: каструлі та сковорідки, форми для випічки й місткості для зберігання, ножі та аксесуари, набори для сервірування і дитячий посуд. 

Діючі сертифікати. Компанія FISSMAN добровільно проходить експертизи якості. На весь посуд є документи, що підтверджують її відповідність міжнародним нормам безпеки й справжності. 

Гарантія якості. На кожен виріб встановлено гарантійний строк, протягом якого ви можете виявити невідповідності й повернути товар. 

https://fissman.ua

 

 Смотрите также: Сервиз Бутик, Венето, TEKSTILNO, Трапеза, JYSK,


Обратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.