Fissman

Время работы: 10:00-22:00 Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Товары для дома

Компанія FISSMAN, заснована в 2009 році, зараз є визнаним лідером у виробництві посуду та аксесуарів для кухні та задає стандарти в цій галузі, приділяючи особливу увагу культурі правильного харчування і здорового способу життя.

 

Ми робимо все можливе, щоб продукція FISSMAN задовольняла всі потреби споживачів, а якість відповідала кращим світовим зразкам.

 

Наші знання, навички, постійне вдосконалення і чітке виконання своїх зобов'язань лежать в основі стійкого розвитку компанії. FISSMAN виробляє більше ніж 3000 одиниць різноманітного кухонного приладдя та аксесуарів для домашнього використання, ресторанів, кафе, барів. Щороку ми випускаємо на ринок близько 1000 нових продуктів, чуйно реагуючи і, навіть, передбачаючи бажання і потреби покупців. Компанія незмінно вірна ідеї впроваджування всього найкращого, максимально використовуючи функціональні можливості кожного виробу.

 

Вся продукція виготовляється виключно з високоякісних, екологічно чистих і безпечних матеріалів, а дизайнери FISSMAN створюють унікальний впізнаваний стиль.

 

Ми виробляємо продукцію, яка не просто виконує свої функції, але є прикрасою інтер'єру і способом самовираження.Смотрите также: Magniflex, Венето, TEKSTILNO, JYSK, Ver-Meer,


Обратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.