Свiт Чаю

Время работы: 10:00-22:00 Телефон: + 38 048 737-33-77 Посетить сайт
Тип:

Островки

ТМ "Світ Чаю" представляє всі види та групи чаїв, які імпортуються з Китаю, Шрі-Ланки, Латинської Америки, Німеччини та Чехії. Асортимент чайної колекції компанії складають бренди ароматизованого чаю, фруктові коктейлі, трав'яні суміші, елітні класичні чаї, ройбуші, мате та лапачо, а також пакетований чай преміум-класу.

Завдяки нашій компанії споживач має можливість ознайомитись із чаями, які до недавнього часу були доступні небагатьом. Це високоякісні зелені, білі та чорні чаї, які називають елітними. Серед них оолонги з неповторним тонкім смаком, Пу Ери, які відрізняються благородним ароматом, а також найкращі сорти дарджилінгів. Асортимент ТМ "Світ Чаю" ​​розрахований не тільки на будь-який смак, але і на різні споживацькі можливості.

Крім того, компанія "Світ Чаю" ​​є постачальником широкого асортименту аксесуарів для чаю, кофе та чайної церемонії, виготовлених з порцеляни та кераміки. Широкий вибор вишуканого посуду та аксесуарів зроблять чаювання для шанувальників чаю комфортним та приємним.


Бренды: Світ чаю, Чайна колекція


Смотрите также: Cherry Berry, Море пива, Candy Point, Таврия В,

ФотографииОбратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.