Cappuccino

Время работы: 10:00 - 22:00 Выходные: без выходных Телефон: +38 063 641 34 15
Тип:

Кафе и Рестораны

М-м-м… Капучино… Відчули аромат капучино? Авжеж! Не відчути, а, тим паче, не відгукнутися на бархатистість та різномаїття його відтінків – просто неможливо! Тож, ласкаво просимо до кафе «Капучино»!

Разом з теплом порцелянової чашки кавового напою ми пропонуємо Вам доброзичливість та радушність нашої гостинності… І не тільки!

Увесь асортимент кавового ряду в затишному місці для Ваших успішних починань: від ділових розмов до бізнес-ланчів, від романтичного першого побачення до святкування щасливих сімейних річниць, від веселого відпочинку з друзями до вдалого шопінгу…

А ще?

Сніданок - для гарного початку успішного дня, повноцінний обід домашньої кухні – для відновлення сил на увесь день і смачна вечеря, коли вже не треба поспішати…

Можливо Ви є прихильником здорового способу життя? Для нас і це не є забаганкою, що неможливо вам забезпечити! За планом заняття у фітнес-центрі або маєте час на відновлення сил та забезпечення енергії після виснажливих тренувань – і знову до нас!

Та й це не все! Неймовірно смачні та вишукані десерти, тістечка та торти! Увесь, кондитерський ряд, який ми Вам пропонуємо, - це неповторний смак в неперевершеному віконанні! Усі рецепти десертів Кондитерського дому «Valetntin & Valentina SHTEFANYO» з’єднали в собі класичні традиції Французької школи та сучасні технології кондитерського мистецтва. «Версачі», «Конкорд», «Тірамісу», «Макарун-кафе», «Париж-Брест», «Фрез’є», «Ужгород» повертатимуть Вас знову і знову у наші затишні стіни.

А різноманітні смузі та фреші підтримуватимуть цей настрій аж до наступної нашої зустрічі!

Відвідавши нас один раз, Ви будете повертатись сюди щоразу, як буде вільна хвилинка для аромату та смаку капучино, бо…

…Все починається з «Капучино»! Не віриш? Перевір!Смотрите также: Coffee Room, TOP WAFFLE ,

ФотографииОбратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.