ЯГУАР

Время работы: 10:00 - 22:00 Выходные: без выходных Посетить сайт
Тип:

Магазин

Категории:

Мода

Одяг для людини віддавна був не просто засобом захисту від впливу навколишнього природного середовища, але й способом відображення людського характеру, такого мінливого настрою, індивідуального внутрішнього світу власника одягу, а крім того, неповторності  його смаків та вподобань.
 
Саме мережа магазинів "ЯГУАР", що об'єднує в собі вже 13 мультибрендових магазинів розташованих у містах Західної України, допоможе Вам виглядати бездоганно в будь-якій ситуації та за будь-якого настрою, ідеально поєднати Ваші вибагливі смаки та відчуття прекрасного з вдало підібраним класичним вишуканим або яскравим оригінальним стилем. Ми пропонуємо Вашій увазі, як чоловічу, так і жіночу лінії одягу різних брендів та різноманітних стилів від casual до fashion.
 
У  нас зможете з легкістю обрати вишуканий діловий костюм для чоловіка, сорочки, краватки, брюки і джинси, пальта й дублянки, і, також, сукні та туніки, брюки та спідниці, кардигани та блузи для жінок. При такому різноманітті пропонованого нами асортименту наші консультанти з приємністю  допоможуть Вам, за потреби, створити гармонічні та стильні ансамблі, що задовольнять  смаки найвибагливіших прихильників моди. Адже представлені нами колекції та бренди поєднують в собі високу якість пошиття та ідеальний крій виробів, що сприятиме Вашому бездоганному іміджу. 
 
Діє у нас також і система подарункових сертифікатів , адже ми піклуємось  про якісні та тривалі стосунки з нашими покупцями. Швидке та якісне оновлення колекцій уможливлює сезонні акційні продажі.
 
Поспішайте завітати до нас у магазин, дозвольте собі виглядати стильними та красивими щодня, виходити з дому із задоволенням за будь-якої погоди, радіти своєму відображенню в дзеркалі, відчувати себе комфортно та впевнено за будь-яких обставин. А ми з приємністю Вам у цьому допоможемо.

Бренды: Antony Morato, Bugatti, Carl Gross, CG, Eterna, Gardeur, Luca Guerrini, Roy Robson


Смотрите также: Actrees, Pharaon, Dilvin, Адель, Snowimage,


Обратная связь

Вопрос Предложение Арендаторам
Уважаемый пользователь, по всем вопросам, касающимся сайта, или ТРЦ, Вы можете отправить нам запрос по электронной почте, заполнив форму ниже.
Ошибка!
Не все обязательные поля заполнены верно.