Будучи компанією DeFacto, ми розпочали захоплюючу подорож у 2005 році. У цій подорожі ми вирушили надати нову перспективу турецькій моді та об’єднати наш абсолютно новий, якісний та унікальний дизайн із споживачами у чотирьох куточках світу, ми поставили свій підпис під дуже важливими працями та досягненнями.
Найважливіше з усіх; Ми народилися в Туреччині і реалізували наше призначення стати світовим брендом.
Ми прийняли інновації та оновлення як корпоративну культуру. У цій лінії ми створили суббренди, призначені для потреб кожного. Сьогодні ми торкаємося життя наших споживачів у більш ніж 100 країнах у більш ніж 500 магазинах з нашими суббрендами DeFacto Baby, DeFacto COOOL, DeFacto Fit, DeFacto STUDIO, DF LIFE, DF Plus.

Ми звільнили місце для бренду DeFacto, якого ми розмістили як засновника концепції “Доступна мода” та піонера інновацій у шафах для кожного. Завдяки нашій досвідченій, інноваційній команді дизайнерів та важливому співробітництву ми пропонуємо асортимент продукції, яка дозволить нашим споживачам відчути зміни за допомогою якісного продукту та доступних цін, і ми наполегливо працюємо над тим, щоб ця місія була стійкою.

Ми присвячуємо себе розробці концепції моди, де кожен почуватиметься комфортно і добре разом з нашими понад 14 000 щасливими співробітниками.

Бігаючи у темпі повсякденного життя, проводячи найсолодші дні свята зі своїми близькими, поки ви пливете до нових починань для найкрасивіших днів, про які ви мріяли, кожного разу, коли ви будете бадьорі та веселі, ми будемо з тобою.

Настав час подумати, прийняти, святкувати та оголосити відчуття оновлення всередині себе!

Запрошуємо всіх сказати “ЗМІНЮЙСЯ, РОЗВАЖАЙСЯ, LET’S GO !”

Більше з цієї рубрики