Головна Розваги Papashon боулинг

Papashon боулинг

Papashon боулинг

Розваги

PAPASHON
ВІЗЬМИ КРАЩЕ ВІД БОУЛІНГУ!

ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ДОРІЖОК
12 доріжок
4 доріжки з підйомними бамперами для вищої влучності дітей та новачків
ВИСОКА ЯКІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ
Всі доріжки мають фінське покриття System 300, яка визнана одним з кращих в світі. Догляд за доріжками здійснюється за допомогою професійної техніки. Підйомні бампери на частині доріжок не дають шарам зійти з доріжки. Таким чином дітям і новачкам легше досягти успіху.
МОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРІВ З БОУЛІНГУ БУДЬ-ЯКОГО КЛАСУ
Від дитячих і сімейних до справжніх спортивних змагань. Турнір з боулінгу стане чудовим доповненням корпоративного свята, дня народження чи будь-якої іншої знаменної події. за вашим бажанням, учасники и переможці змагань отримають пам’ятні дипломи та медалі.
ДВА ВИДИ БІЛЬЯРДНИХ СТОЛІВ
1 стіл – російський
2 стола – пул («американка»)

НОВИЙ ФОРМАТ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Ультрасучасна електроніка змінює уявлення про сервіс, комфорт та розваги! Погордати «живе» фото та відео меню, зробити замовлення без офіціанта, а під час очікування відкривати для себе нові грані цифрового світу – пограти в он-лайн ігри, помалювати, подивитися та навіть роздрукувати фото прямо зі смартфону! Неймовірно!

ІНТЕРАКТИВНІ РОЗВАГИ
Замовлення зроблене, страви готуються, саме час вивчити можливості супер-столів. Пограти в шахи чи скласти пазли? Будь-ласка! Зіграти в аерохокей? Без проблем! Розважити наймолодших гостей розмальовками? Звичайно ж! А ще подивитися, а при бажанні навіть роздрукувати улюблені фото прямо зі смартфону!

ЧУДОВА КУХНЯ
Крім основного меню PAPASHON пропонує банкетне меню, а також корисне меню спеціально для дітей.
ШИРОКИЙ ВИБІР НАПОЇВ
На ваше замовлення бармени PAPASHON «City Center» зроблять навіть ті коктейлі, які не вказані в меню.

 

Більше з цієї рубрики